Anasayfa / Haberler / ÖZEL SPORCULAR VOLEYBOL KADINLAR BİRLEŞTİRİLMİŞ BÖLGELER VE ERKEKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONALARI BAŞLIYOR.

ÖZEL SPORCULAR VOLEYBOL KADINLAR BİRLEŞTİRİLMİŞ BÖLGELER VE ERKEKLER TÜRKİYE ŞAMPİYONALARI BAŞLIYOR.

Federasyonumuzun 2019 yılı faaliyet programında yer alan Birleştirilmiş Bölgeler 1. Grup Kadınlar Voleybol Şampiyonası ve Erkekler Türkiye Voleybol Şampiyonası 2-4 Ekim tarihleri arasında, Kadınlar 2. Grup Voleybol Grup Şampiyonası 6-8 Ekim ve Kadınlar Türkiye Voleybol Şampiyonası 9 Ekim 2019 tarihleri arasında Samsun’da yapılacaktır.

Söz Konusu Kadınlar Birleştirilmiş Bölge Şampiyonası ve Erkekler Türkiye Şampiyonasına Regleman ve GHSİM İzin yazısı içerisinde bulunan kulüplerimiz katılım gösterebilecektir.

*Şampiyonaya katılım gösterecek olan kulüplerimizin Aile, Şöför,Misafir konaklamalarından Federasyonumuz kesinlikle sorumlu değildir.

Özel Sporcular Kadınlar Birleştirilmiş Bölge ve Erkeler Türkiye Şampiyonasına katılım gösterecek olan tüm kulüp temsilcilerimiz ve Özel Sporcularımıza Başarılar Dileriz.

Voleybol 1.Grup Birleştirilmiş Bölge Şampiyonası müsabakaları sonrasında 1.inci ve 2.inci olan Kulüplerimiz  yapılacak olan Voleybol Türkiye Şampiyonasına kadar Samsun 19 Mayıs Gençlik Kampımızda Federasyonumuzca misafir edileceklerdir.

 

ŞAMPİYONA İZİN YAZISI İNDİRİLEBİLİR DOSYA
ŞAMPİYONA REGLEMAN İNDİRİLEBİLİR DOSYA
ŞAMPİYONA PROGRAMI İNDİRİLEBİLİR DOSYA