Anasayfa / Haberler / ÖZEL SPORCULAR MASA TENİSİ 1.BÖLGE AÇILIŞI YAPILDI

ÖZEL SPORCULAR MASA TENİSİ 1.BÖLGE AÇILIŞI YAPILDI

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu 2017 yılı faaliyet programında yer alan TESYEV destekleri ile gerçekleşen masa tenisi 1. Bölge Şampiyonası açılışı Antalya Kemer Limra Limak otel’de yapıldı.

Şampiyona açılışına Federasyon Başkanımız Birol AYDIN nın yanı sıra Başkan Vekili Sadettin AKÇİ, Asbaşkanlardan Aydın KOÇ, Ensar KURT, Metin TOROMAN, Osman AKDEMİR, Yönetim Kurulu Üyesi Can DAĞŞAN TESYEV Genel Müdürü Berrin ALTINÖZ , Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü Burhaneddin HACICAFEROĞLU, Spor ilçe Müdürleri , İş adamları ve Spor Kulüplerimiz katıldı.

GÜZEL ŞEHRİMİZE HOŞ GELDİNİZ

Şampiyona açılış konuşmasını Antalya Gençlik ve Spor İl Müdürü Burhaneddin HACICAFEROĞLU yapar iken konuşmasında Dünyanın en özel sporcularını Antalya ilimizde ağırlamaktan sevinç ve onur duyarız dedi. Özel Sporculara hizmet etmenin gururunu yaşadığını dile getiren İl Müdürü bizler her zaman sizlerin hizmetindeyiz dedi.

KALBEN İNANMIŞ BİR EKİP İLE BAŞARI KAÇINILMAZDIR

TESYEV Genel Müdürü Berrin ALTINÖZ ise yaptığı konuşmasında ; Öncelikle belirtmek isterim ki bu camianın içerisinde kalben inanmış bir ekip var ve bu sayede başarı sizin için kaçınılmaz Sayın Başkan Birol AYDIN ve ekibine Özel Sporculara yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum dedi. ALTINYÜZ konuşmasına , Sayın Başkanımız Yavuz KOCAÖMER liderliğinde TESYEV ailesi olarak Özel Sporcularımızın her zaman yanında olduğumuzu belirtir yapılacak olan müsabakalarda tüm sporcularımıza başarılar dilerim dedi.

BAŞARIMIZIN SIRRI İŞİMİZİN İÇİNE KATTIĞIMIZ GERÇEK SEVGİ.

Federasyon Başkanımız Birol AYDIN ise yapmış olduğu açıklamasında ; Antalya ilimize Masa Tenisi Şampiyonası için gelen tüm kulüplerimize teşekkür ederek hoş geldiniz dileklerinde bulundu. Başkan Birol AYDIN sözlerine , 2012 yılından bu yana şahsıma ve Yönetim Kurulu arkadaşlarıma vermiş olduğunuz destekten dolayı hepinize teşekkürlerimi sunuyorum geride bıraktığımız 5 yıllık zaman zarfı içerisinde Federasyonumuz başarıdan başarıya koşmuş ve önüne geçilemeyen büyük bir aile olmuştur, bugün diğer federasyonların dikkatini çeken bu örnek aile nin başarısının en büyük sebebi yaptıkları işin içerisine gerçek sevgilerini koymasıdır dedi.

YAVUZ KOCAÖMER VE TESYEV AİLESİNE TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

Başkan Birol AYDIN , Federasyon olarak düzenlediğimiz Masa Tenisi 1. Ve 2. Bölge Şampiyonasında bizlere desteklerini esirgemeyen ve konaklama masraflarımızı ödeyen Sayın Başkan Yavuz KOCAÖMER ve TESYEV Ailesine şahsım ve federasyonumuz adına şükranlarımı sunuyorum. Sayın Başkan ve TESYEV ailesi olarak her zaman yanımızda bizlere bir kardeş bir ağabey olmuştur ve yine geçmiş yıllarda tüm kulüplerimize spor malzemesi yaparak bizleri onurlandırmıştır sizlerin huzurunda bu güzel Aileye ve Sayın Başkan Yavuz KOCAÖMER’e teşekkürlerimi sunarım dedi.

DURMAK YOK ÇALIŞMAYA DEVAM

Başkan Birol AYDIN geride bıraktığımız zaman içerisinde sizlere verdiğimiz tüm sözleri tutmanın haklı gururunu yaşıyoruz önümüzdeki yıllarda yine sizler için en iyi şekilde çalışacağız ve ilk gün verdiğimiz sözün arkasında durarak hizmet etmeye hizmetkar olmaya devam edeceğiz bundan kimsenin şüphesi olmasın dedi.