Anasayfa / Haberler / ÖZEL SPORCULAR TAKIM SPORLARI SON BAŞVURUSU 17 EYLÜL 2018

ÖZEL SPORCULAR TAKIM SPORLARI SON BAŞVURUSU 17 EYLÜL 2018

Federasyonumuzun 2018 yılı faaliyet programında yer alan Basketbol (Erkek ve Bayan) ,Voleybol (Erkek ve Bayan) ve Futbol (Erkek)  Bölge ve Türkiye Şampiyonaları 25 Eylül,25 Ekim 2018 tarihlerinde arasında Samsun ili 19 Mayıs Gençlik Kampı ve Tesislerinde yapılacaktır.

Söz konusu yapılacak olan takım sporları Bölge ve Türkiye şampiyonalarına 2018 yılı Ocak ayında başvurularını yapmış olan kulüplerimizin aşağıda sunulmuştur.

Şampiyonaya katılım göstermek isteyen kulüplerimizin son başvurularını 17 Eylül 2018 Pazartesi saat 12:00’e kadar federasyonumuz [email protected] adresine e_mail yolu ile göndermeleri gerekmektedir.

Başvuru tarihinden sonra yapılacak olan başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir.

2018 YILI TAKIM SPORLARINA BAŞVURAN KULÜP LİSTEMİZ İNDİRİLEBİLİR DOSYA

NOT; 17 Eylül 2018 Pazartesi saat 12:00’e kadar yapılan kulüp başvuruları sonrasında ; Basketbol, Futbol, Voleybol branşlarında, 1 ilden 2 veya daha fazla kulüp başvurması durumda il şampiyonaları yapılacaktır.

2018 yılı Federasyonumuz Teknik Kurullarınca alınan kararlar doğrultusunda; Takım sporları Şampiyonaları şu şekilde yapılacaktır.

• İllerde Bölge ve Türkiye Şampiyonasına katılacak 2 takım var ise “ o İki Takım İl Şampiyonası yapılmadan direk Bölge ve Türkiye Şampiyonasına katılır.”

• İllerde Bölge ve Türkiye Şampiyonasına katılacak 3 veya 4 takım var ise“ İl Şampiyonası yapılarak ilk 2 Takım Bölge ve Türkiye Şampiyonasına katılır.”

• İllerde Bölge ve Türkiye Şampiyonasına katılacak 5, 6 veya 7 takım var ise“ İl Şampiyonası yapılarak ilk 3 Takım Bölge ve Türkiye Şampiyonasına katılır.”

• İllerde Bölge ve Türkiye Şampiyonasına katılacak 8 veya Üstü takım var ise“ İl Şampiyonası yapılarak ilk 4 Takım Bölge ve Türkiye Şampiyonasına katılır.”

Yukarıda belirtilen il kontenjanlarına istinaden Bölge ve Türkiye Şampiyonasına katılabilmesi için  20-25 Eylül 2018 tarihlerinde  illerde ‘’ Basketbol (Erkek ve Bayan) ,Voleybol (Erkek ve Bayan) ve Futbol (Erkek)’’ branşlarında il Şampiyonaları yapılacaktır.

Bir Kulüp yapılacak olan il, Bölge ve Türkiye Şampiyonasında yalnız Basketbol Erkek veya Bayan ,Voleybol Erkek veya Bayan ve Futbol Erkek branşlarında katılabilir. (Bir Kulüp aynı branşta hem Erkek hem Bayan takımı olarak Şampiyonalara katılamaz.)

Söz konusu il Şampiyonalarının planlanması amacı ile kulüplerimizin son başvurularını kulüp antetli kağıdı ile  17 Eylül 2018 saat 12:00’e  kadar federasyonumuzun [email protected] adresinden mail olarak göndermeleri gerekmektedir.

Bilgilerinize Önem ile duyurulur

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu.