Anasayfa / Haberler / ÖZEL SPORCULAR TASSAD YEMEĞİNDE BULUŞTU.

ÖZEL SPORCULAR TASSAD YEMEĞİNDE BULUŞTU.

Tassad tarafından Ankara’da düzenlenen Türk Sporunun Altın Kalpleri Engelleri Spor ile Aşıyor ödül gecesinde Özel Sporcular damgasını vurdu.

 

Başbakan Yardımcısı Sayın Yalcın AKDOĞAN nın da katıldığı gecede Sayın AKDOĞAN Özel Sporcularımıza ve Federasyon Başkanımız Sayın Birol AYDIN’a başarı plaketini taktim etti.

Başbakan Yardımcısı Sayın Yalçın AKDOĞAN gecede yapmış olduğu konuşmasında ; Son 10 yılda Engelli Sporunda yükselen artışı ve sosyal hayatta engelli bireyler için yapılan çalışmaları anlattı Görme Ve Bedensel Engelli Sporcuların başarısını dile getiren Sayın AKDOĞAN Özel Sporcularım son yıllarda Altın çağını yaşadığını ve 16.000 lisanlı sporcu ile çığ gibi büyüyen bir federasyon olduğunu söyleyerek Özel Sporcular Federasyonunu tebrik etti .

11209658_1599182623655080_628093808275044646_n

Federasyon Başkanımız Sayın Birol AYDIN ise yapmış olfuğu açıklamasında ; Öncelikle bu güzel geceyi hazırlayan ve emeği geçen Tassad Başkanı aynı zamanda Federasyonumuz As Başkanlarından Ensar KURT tebrik ederim dedi.

KKTC de gerçekleştirmiş olduğumuz Atletizm Şampiyonasından Madalyalar ile döndük ve bu güzel geceye katıldık Özel Sporcularımızın hayatın her alanında yer alması ve bu güzel gecede ödüllendirilmesi onlar kadar bizleride mutlu etti amacımız hayatın her alanında Özel Sporcularımız ile bir arada olmaktır dedi.