Anasayfa / Haberler / ÖZEL SPORCULAR TURKCELL FUTBOL LİGİ FİNAL FOUR BAŞLIYOR.

ÖZEL SPORCULAR TURKCELL FUTBOL LİGİ FİNAL FOUR BAŞLIYOR.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun “Türkiye Futbol Oynuyor” projesi kapsamında destek verdiği Özel Sporcular Spor Federasyonu bünyesindeki Turkcell Özel Sporcular Futbol Ligi final müsabakaları teknik Kurul toplantısı Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp merkezinde gerçekleşti.

9-10 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek olan müsabakalar öncesi Şampiyonaya katılım gösterecek olan kulüp temsilcileri ile bir araya gelen Federasyon Başkanı Birol Aydın yaptığı açıklamada ; 10 Hafta süren Özel Sporcular Futbol Liginde ”Final Four’a kadar büyük emekler vererek katılan tüm kulüplerimizi tebrik etti.

Başkan Birol Aydın sözlerine ; Türkiye’nin futbol anlamında en uçuk noktası olan ve profesyonel futbolcuların kamp yaptığı Hasan Doğan Milli Takımlar Merkezinde Özel Sporcularımızın spor yapmasına imkan sağlayan Sayın Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören başta olmak üzere, Türkiye Futbol Federasyonu Engelliler Genel Koordinatörü Sayın Ömer Gürsoy’a Özel Sporcular ailemiz adına teşekkürlerimi sunarım dedi.

2018 yılında Turkcel Sponsorluğu ile devam edecek olan Özel Sporcular Futbol Ligi’nin daha renkli ve heyecanlı geçeceğini dile getiren Başkan Birol Aydın şimdiden federasyonumuza hayırlı olmasını dilerim dedi.

EVİNİZE HOŞ GELDİNİZARKADAŞLAR

Türkiye Futbol Federasyonu Engelliler Genel Koordinatörü Ömer Gürsoy ise yapmış olduğu açıklamasında ; Final Four’da mücadele edecek kulüplerimizi tebrik ederek Hasan Doğan Milli Takımlar Tesisi sizlerin evidir sizler kendi evinizde ağırlamaktan gurur duymaktayız hoş geldiniz dedi.

Yarın başlayacak Final Four müsabakalarında Spor Kulüplerimize başarılar dileyen Sayın Ömer Gürsoy her gecen çalışmaları ile kendini yenileyen federasyonumuzu başarılarından dolayı tebrik etti.

CENGİZ ZÜLFİKAROĞLU ”ÖZEL SPORCULARIMIZIN BAŞARISI İÇİN HER ZAMAN YANLARINDAYIZ”.

Türkiye Futbol Federasyonu ”Engeli Federasyonlardan Yönetim Kurulu Üyesi ve İcra Kurulu Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu Özel Sporcularımız ile bir araya gelerek yapılacak olan müsabakalarda Özel Sporcularımıza başarılar diledi.

Sayın Zülfikaroğlu Federasyon Başkanımız Birol Aydın ile bir araya gelerek Federasyon çalışmaları hakkında bilgi alır iken ”Özel Sporcularımızın başarısı ve başarılı olabilmesi için bizler her zaman elimizden gelen desteğin fazlasını vermeye hazırız dedi.