Anasayfa / Haberler / Özel Sporcularımıza THY’dan İyi ve Özel Destek…

Özel Sporcularımıza THY’dan İyi ve Özel Destek…

Özel Sporcularımıza THY’dan İyi ve Özel Destek…
Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Başkanı Birol AYDIN, İstanbul’da THY Spor Kulübü ile İyiliğe Uçanlar Derneği’nin misafiri oldu.
Yapılan görüşmede; TÖSSFED ile THY Spor Kulübü ve İyiliğe Uçanlar Derneği arasında yapılması planlanan projeler ve İşbirliği konuları görüşüldü.
Özel Sporcularımızı yakından takip ettiklerini dile getiren İyiliğe Uçanlar Derneği Başkanı Sinem GÜLDAL Dernek çalışmaları hakkında sunum yaparak, Özel Sporcularımızın Ulusal ve Uluslararası başarılarını tebrik ederek, birlikte çalışmaktan mutluluk duyacaklarını dile getirdi.
THY Spor Kulübü Genel Sekreteri Abdullah KELKİTLİ ise yaptığı açıklamada; Özel Sporcular son yıllarda aldığı sportif başarılar ile Türkiye’nin parlayan yıldızı oldu. Yazılı ve görsel basın özel sporcularımızın başarılarını anlatıyor. Sayın Başkanım şahsınızda tüm özel sporcularımızı tebrik ediyorum. Özel Sporcularımız ile yakın çalışma arzusundayız’ dedi.
Başkan Birol Aydın; Özel Sporcularımız sizlerin desteği ile daha büyük başarılara imza atacaktır.
İstanbul’da yapılan görüşmede konuşan Başkan Birol AYDIN ise yaptığı açıklamada; 2012 yılından bu yana yapmış olduğumuz planlı çalışmalar ile Özel Sporcularımız Türkiye’nin Parlayan Yıldızı, Dünya’nın ise Yükselen Yıldızı oldu. Avrupa ve Dünya Şampiyonalarında madalyaları toplayan, rekorlar kıran ve takım halinde ilkleri başarıp ŞAMPİYON olan bir Milli Takımlara sahibiz. Son 10 yılda yapmış olduğumuz yıllık, master planlar ve oluşturmuş olduğumuz kurullarımız ile sporu tabana yayıp, sportif anlamda rekabeti artırıp, performans sporcu sayımızı artırdık. Özel Sporcularımız artık evlere kapatılmıyor, Avrupa, Dünya Şampiyonalarında madalyaları toplayıp, Paralimpik Oyunlarda Ülkemizi başarıyla temsil ediyorlar. Yapmış olduğumuz her faaliyette, almış olduğumuz her madalyada “Sponsorlarımızın” katkısı büyüktür. Bu sebeple 2012 yılından bu yana Özel Sporcularımıza destek olan tüm “Sponsorlarımıza” şükranlarımı sunuyorum. 2022 Yılı Sponsorlarımız; SPORTOTO, THY, TURKTELEKOM, ZİRAATKATILIM, TESYEV, TMPK, ALAGÖZ HOLDİNG, KOZA HOLDİNG, BELEDİYELER VE VALİLİKLERİMİZE ayrı ayrı teşekkür ediyorum, Özel Sporcular adına bizi burada misafir ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum. THY Spor Kulübü ve İyiliğe Uçanlar Derneği ile iş birliği yapmak, sizlerin desteği ile “bir özel çocuğa daha spor yaptırmak” bizleri mutlu edecektir’ dedi.
Görüşme sonrası Federasyon Başkanı Birol AYDIN, THY Spor Kulübü Genel Sekreteri Abdullah KELKİTLİ’ye , İyiliğe Uçanlar Derneği Başkanı Sinem GÜLDAL’a ve Proje Direktörü Büşra OĞUZ’a Özel Sporcularımıza katkıları anısına plaket takdim etti.