Anasayfa / Haberler / ÖZEL YILDIZLARDAN DÜNYA DÖRDÜNCÜLÜĞÜ.

ÖZEL YILDIZLARDAN DÜNYA DÖRDÜNCÜLÜĞÜ.

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu tarihinde ilk defa katılığı İtalya nın Mortara şehrine düzenlenen ‘’2015 DSIGO Word Championships Mortara İTALYA’’ Artistlik Cimnastik Dünya Şampiyonasında 12 Ülke’nin kıyasıya mücadele gösterdiği Şampiyonada Özel Sporcumuz Melih YÜCEER Dünya 4. lüğü kazanırken Gonca ÇAKMAK ise Ülkemizi en iyi şekilde temsil etmiştir.

Şampiyona hakkında açıklama yapan Cimnastik Milli Takım Kafile sorumlusu Gökşin ÜRKMEZ ve Milli Takım Antrenörü Rengü ÇALAR ; 12 ayrı Ülke’nin katıldığı ve kıyasıya mücadeleler içinde geçen bir Şampiyonayı geride bıraktık,Özel Sporcularımızın hırsı ve azmi bizleri umutlandırdı tarihimizde ilk defa katıldığımız Şampiyonadan Dünya 4.lüğü ile dönmek gelecek yıllar için ümit verdi, daha çok çalışarak en iyisini yapacağız dedi.

Gökşin ÜRKMEZ sözlerine Milli Takım çalışmalarımız ve Şampiyona boyunca desteklerini hiç bir zaman esirgemeyen Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Ailemize , Federasyon Başkanımız Birol AYDIN ve Yönetim Kuruluna Milli Takım adına teşekkürlerimizi sunuyoruz dedi.