Anasayfa / Haberler / RİVA’da ATAN ÖZEL KALPLER

RİVA’da ATAN ÖZEL KALPLER

Türkiye Futbol Federasyonu’nun “Türkiye Futbol Oynuyor” projesi kapsamında destek verdiği Özel Sporcular Spor Federasyonu bünyesindeki Turkcell Özel Sporcular Futbol Ligi final müsabakaları Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp merkezinde tüm heyecanı ile devam ediyor.

Gün içerisinde yaptıkları müsabakaları tamamlayan Özel Sporcularımız Akşam saatlerinde Hasan Doğan Milli Takım Kamp Merkezini gezerek Milli Heyecanı yaşadı, bir çok Özel Sporcumuz hayran olduğu Milli Takım Sporcunun öz geçmişini inceleyerek geçirir iken günün yorgunluğunu ise onlar için hazırlanan oyun salonları ve havuzda geçirdiler.

ARDA TURAN BURADA YATTI BENDE BURADAYIM.

Final Four’a katılım gösteren tüm Sporcular ile yakından ilgilenen Federasyon Başkanı Birol Aydın Kampın tüm imkanlarından yararlanan Özel Sporcularımızın mutluluğuna şahit olmanın güzel duygular oluşturduğunu söyledi.

Başkan Birol Aydın yaptığı açıklamada ; Söz verdiğimiz gibi Türkiye’nin en güzel yerlerinde kamplarımızı ve Şampiyonalarımızı yapıcağımızı dile getirmiştik ve bunun için çalıştık bugün buradaki yavrumuz ailesini arayarak “Arda Turan’da burda yattı bende burda kalıyorum demesi ” bize yaptığımız işin doğruluğunu gösteriyor bunun haklı gururunu yaşıyoruz dedi.

Başkan Birol Aydın sözlerine ; Özel Sporcularımız için tüm imkanları sunan Sayın Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören başta olmak üzere, Tff Engelli Federasyonlar Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Zülfikaroğlu ve Tff Engelliler Genel Koordinatörü Ömer Gürsoy’a şahsım ve federasyonumuz adına teşekkür eder şükranlarımı sunarım dedi.