Anasayfa / Haberler / TFF OLAĞAN GENEL KURUL ANKARADA YAPILDI.

TFF OLAĞAN GENEL KURUL ANKARADA YAPILDI.

Türkiye Futbol Federasyonu Statüsü’nün 27. maddesi hükmü gereğince 01.06.2017-31.05.2018 dönemi ile ilgili Olağan Genel Kurulu, Ankara JW Marriott Oteli’nde yapıldı.

Genel kurula Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, TFF Başkanı Yıldırım Demirören, TFF Yönetim Kurulu üyeleri, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, UEFA ve FIFA temsilcileri ile kulüp yöneticileri ve Federasyon Başkanımız Birol Aydın katıldı.

BAŞKAN YILDIRIM DEMİRÖREN TEŞEKKÜR KONUŞMASI.

Tff çalışmaları ve planlamalarını ana başlık altında değerlendiren ve gelecek yıllarda Türk Futbolunun başarısı için yapılan çalışmaları anlatan Başkan Demirören kapanış ve teşekkür konuşmasında ise şu ifadeleri kullandı: “Tekrar bizlere gösterdiğiniz teveccüh ve destek için sizlere teşekkür ediyorum. 2018-2019 sezonunun tüm kulüplerimize, Türk futboluna hayırlı olmasını diliyorum. Sizlerden tek ricam var: Türk futbolu bir tane… Birlik beraberlik içinde her engeli aşarız. Birlik beraberlik içinde her şeyi başarırız. Birbirimize saygı duyarak hareket ettiğimiz sürece aşamayacağımız yol yok. Ben kulüplerin, yöneticilerin, başkanların, hocaların, futbolcuların gösterdikleri saygıyı artırarak daha fazla göstermesini temenni ediyor, Sayın Bakanım başta olmak üzere katılımlarınız için hepinize teşekkür ediyorum. Hayırlı Ramazanlar, şimdiden hayırlı bayramlar diliyorum.”

Olağan Genel Kurul’da konuşma yapan Federasyon Başkanımız Birol Aydın ise yaptığı konuşmasında; Türk Sporunun geleceğinin güvenilir insanların elinde olması ve yapılan çalışmaların emin adımlar ile ilerlemesi bizleri fazlası ile memnun etmekte, bizlerde son yıllarda Altın çağını yaşayan özel sporcular ailesi olarak Sayın Yıldırım Demirören Başkanımıza ve Yönetimine bizlere verdikleri destekten dolayı şükranlarımızı sunuyoruz dedi.