Anasayfa / Haberler / TFF OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI ANKARA’DA YAPILIYOR.

TFF OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI ANKARA’DA YAPILIYOR.

Türkiye Futbol Federasyonu Statüsü’nün 27. maddesi hükmü gereğince 01.06.2020-31.05.2021 dönemi ile ilgili olarak düzenlenen TFF Olağan Genel Kurulu Ankara JW Marriott Oteli’nde yapılıyor.
Toplantıya TFF Başkanı Nihat Özdemir, TFF Yönetim Kurulu üyeleri, Kulüp Başkanları ve Genel Kurul delegesi Engeliler Koordinasyon Kurulu Üyesi Federasyon Başkanımız Birol Aydın katılım gösterdi.
TFF Başkanı Nihat Özdemir, Genel Kurulun açılışında geçtiğimiz sezona ilişkin faaliyetlere dair bir konuşma yaptı.
“Öncelikle Genel Kurul Toplantımızın ülkemiz ve Türk futbolu için hayırlı olmasını diliyorum. Geçen yıl 1 Eylül’de Genel Kurulumuzu yapmıştık. Yaklaşık 11 ay sonra tekrar birlikteyiz. Aradan geçen süreçte pandemide çok iyi noktaya geldik ve güvenli bir şekilde toplantımızı gerçekleştiriyoruz. Ancak, hepimiz biliyoruz ki pandemi devam ediyor ve tedbirli olmamız gerekiyor… Maske, mesafe ve temizliğe dikkat ederken, mutlaka aşımızı yaptırmamız gerekiyor. dedi.
TÜM ÖZEL SPORCULAR AİLESİ ADINA TEŞEKÜR EDİYORUM
Gerçekleşen toplantıda konuşmaya yapan Federasyon Başkanımız Birol Aydın konuşmasında ” Öncelikle Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu ailesi olarak son yıllarda Özel bireylerin spor ile tanışmasında ve özel bireylere verilen değerlerden dolayı Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkürlerini sunarak, bugün burada Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu adına bir teşekkür mesajımda Sayın Türkiye Futbol Federasyonu Başkanımız Nihat Özdemir ve Yönetim Kuruluna olacaktır dedi.
Türkiye Futbol Federasyonu’nun ”Türkiye Futbol Oynuyor Projesi” kapsamında Özel Sporcular Futbol Ligi, Futbol ve Futsal Milli Takımlarımıza verilen desteklerinde altını çizen Başkan Birol Aydın şükürler olsun ki bu destekler sayesinde Ülkemizin farklı illerinde yaşayan bu çocuklarımız hayallerinde olan Milli Takım Sporcularımızın ile birlikte konakladıkları Otel ve Kamp Merkezlerinde çalışmalarını sürdürmekte bu imkanı sağlayan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyor yapılan Olağan Genel Kurulun Sayın Başkanımız Nihat Özdemir ve Yönetim Kurulu adına hayırlı olmasını diliyorum dedi.