Anasayfa / Haberler / TÜRKİYE BASKETBOL ŞAMPİYONASI İZMiRDE BAŞLADI

TÜRKİYE BASKETBOL ŞAMPİYONASI İZMiRDE BAŞLADI

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu 2015 yılı faaliyet programında yer alan Türkiye Basketbol Şampiyonası açılışı İzmir ilimizde yapıldı.

Bölgeler arası Basketbol Şampiyonası sonucunda Türkiye Şampiyonasına hak kazanan 13 kulübün yer aldığı Şampiyona açılış konuşmasını Federasyon Başkanımız Birol AYDIN yapar iken, konuşmasında ;
Farklı illerden Türkiye Şampiyonası için İzmir’e gelen tüm kulüplere hoş geldiniz dileklerinde bulundu.
Başkan Birol AYDIN sözlerine Her gecen gün büyük aile olan Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonunun başarıdan başarıya koştuğunu dile getirdi, Güney Afrika’da düzenlenen Down Sendromlu Masa Tenisi ve Atletizm takımlarımızın toplamda 14 madalya alarak Dünya Şampiyonlukları yaşadığını dile getirdi.

BASKETBOL’DA ÖDÜLLER.

Başkan Birol AYDIN önümüzdeki yıl içerisinde Türkiye Şampiyonalarında başarı gösteren ve Şampiyonayı 1’lik 2’lik ve 3’lük ile bitiren kulüplerimize Ödül vereceğini dile getirir iken aynı zamanda Basketbol liği kurulacağınında müjdesini verdi.

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

image

BU GURUR HEPİMİZİN

Güney Afrika’da düzenlenen Dünya Down Sendromlular Dünya Şampiyonasında Yönetim kuruluna seçilen Başkan Vekilimiz Sadettin AKÇI duygularını Özel Sporcularımız ile paylaştı, AKÇİ konuşmasında ; Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu olarak Sayın Başkanımız Birol AYDIN liderliğinde Ülkemizi Dünya arenasında en iyi şekilde temsil etmek bizlere yaptığımız işin haklı gururu yaşatmaktadır, sizlerin sesi olarak elimizden gelenin en iyisini yapıcağımızdan şüpheniz olmasın dedi.

KULÜPLERİMİZE TEŞEKKÜRLER.

Şampiyonaya katılan gösteren kulüplerimize Federasyon Başkanımız Birol AYDIN ve protokol katılım ve teşekkür belgesi sundu.
Şampiyona maçlarımız 30.11,2015 saat 09:00 itibari ile başlayacaktır.