Anasayfa / Haberler / TÜRKİYE YÜZME ŞAMPİYONASI AÇILIŞI YAPILDI.

TÜRKİYE YÜZME ŞAMPİYONASI AÇILIŞI YAPILDI.

Federasyonumuzun 2018 yılı faaliyet programında yer alan Türkiye Yüzme Şampiyonası açılışı İstanbul ilimizde gerçekleşti.

Şampiyona açılış konuşmasını Yönetim Kurulu Üyemiz Can Dağaşan gerçekleştirir iken konuşmasında ; Farklı illerden Ülkemizin incisi İstanbul ilimize gelen kulüplerimize hoş geldiniz dileklerinde bulundu.

Federasyon Başkanımız Sayın Birol Aydın’nın selamlarını ileten Yönetim Kurulu Üyemiz , her gecen gün hedeflerine emin adımlar ile yürüyen ve başarıdan başarıya koşan Federsyonumuzun bir parçası olmaktan gurur duyduğunu ifade eder iken bu Ailenin oluşumunda büyük paya sahip olan Federasyon Başkanımıza ayrıca minnatırım dedi.

Federasyon Asbaşkanlarından Ensar Kurt ise yapmış olduğu konuşmasında tüm kulüplerimize hoş geldiniz dileklerinde bulunarak, yoğun faaliyet programlarımız nedeni ile aramızda bulunamayan Federasyon Başkanımız Sayın Birol Aydın’nın selamlarını iletiyorum dedi.

Asbaşkan konuşmasında ; Geleceğin Şampiyonları ve Şampiyon adaylarını aramızda tekrardan görmek bizleri mutlu etmekte , başta organizasyonda bize ev sahipliği yapan İstanbul İl Temsilcimiz ve Yönetim Kurulu Üyemize teşekkür eder tüm sporcularımıza yarışmalarda başarılar dilerim dedi.

Şampiyona açılış konuşmalarından sonra Kafkasya Halk Oyunları ve Silivri Ahenk Halk Dansları ekibi Özel Sporcularımıza gösteride bulundu.