Anasayfa / Haberler / TÜRKİYE YÜZME ŞAMPİYONASI SONA ERDİ.

TÜRKİYE YÜZME ŞAMPİYONASI SONA ERDİ.

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu tarafından Ordu ilimizde gerçekleştirmiş olduğumuz Türkiye Yüzme Şampiyonası sona erdi.

81 il geneli farklı illerden Şampiyona için Ordu’da bulunan Spor Kulüplerimiz ve Özel Sporcular Aileleri Özel Sporcuların göstermiş oldukları başarılar ile bir kez daha gurur duydular.

Şampiyonanın kapanışında Federasyon Asbaşkanlarından Efkan KORKMAZ Şampiyona hakkında açıklama yapar iken konuşmasında ; Başarılı ve fair play içerisinde geçen bir Şampiyonanın sonuna geldik, rekabetten çok yeni arkadaşlıkların,dostlukların kazanıldığı bu güzel atmosferde Özel Sporcularımızın mutluluğu bizleri fazlası ile memnun etti.

Burdan başta Federasyon Başkanımız Sayın Birol AYDIN olmak üzere, Yönetim Kurulu arkadaşlarımıza, Ordu Valisi ve Altın Ordu Belediye Başkanımıza, Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürümüze,Ordu İl Temsilcimize, Genel Koordinatör ve Koordinatör Yardımcımıza, Teknik Kurul Başkanımız ve Ekibine, Organizasyon Kurulu Başkanımız ve Ekibine , Ordu Kapalı Yüzme Havuzu Müdürü ve çalışanlarına ve siz Özel Sporcular Ailemize Federasyonumuz ve şahsım adına teşekkür eder saygılarımı sunarım dedi.