Anasayfa / Haberler / VOLEYBOL BAYANLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI BAŞLADI.

VOLEYBOL BAYANLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI BAŞLADI.

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu 2015 yılı faaliyet programında yer alan Bayanlar Voleybol Türkiye Şampiyonası Samsunda başladı.

DSC_2422-001

 

FEDERASYON TARİHİNDE YİNE BİR İLK.

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu tarihinde yine bir ilk’e imza attıldı. Başkan Birol AYDIN ve Yönetim Kurulu çalışmaları sonucunda Federasyon Tarihinde bir ilk olan Türkiye Bayanlar Voleybol Şampiyonasını gerçekleştirdi.

81 İl genelinden 17 Spor Kulübü katılımı ile başlayan Şampiyonaya yaklaşık 300 Özel Sporcu İdareci, Antrenör ve Özel Sporcu Aileleri katıldı.

DSC_2393-001

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bakanlığı Kamp Merkezinde açılışı yapılan Şampiyona açılış konuşmasını Federasyon As Başkanlarından Ensar KURT yaptı As Başkan Ensar Kurt yapmış olduğu açıklamada ; Öncelikle Ülkemizin farklı şehirlerinden Şampiyonaya katılım gösteren tüm kulüplerimize ve Özel Sporcularımıza hoş geldiniz dileklerini iletti.Federasyon Başkanımız Birol AYDIN nın İNAS yönetim Kurulu toplantı nedeni ile aramızda bulunamadığını ve selamlarını ilettiğini dile getiren As Başkan Ensar KURT, Federasyon tarihinde ilk kez Bayanlar Voleybol Türkiye Şampiyonası düzenlemekteyiz katılımın yoğun olması gösterilmiş olan ilgi sizler kadar bizleride mutlu etti dedi.Yapılan çalışmalar verilen emeklerin yerine geldiğini dile getiren Ensar KURT Federasyon olarak bizleri sizleri temsilen buradayız ve elimizden gelenin en iyisini sizler için yapmak istiyoruz bugün samsunda yarın farklı bir ilde sizlerin hizmetkarı olacağız dedi.

DSC_2406-001 DSC_2410-001

Şampiyonaya katılım gösteren kulüplerimiz katılım belgesi verildi.