Anasayfa / Haberler / ERKEKLER VOLEYBOL TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SAMSUNDA START ALDI.

ERKEKLER VOLEYBOL TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SAMSUNDA START ALDI.

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu 2015 yılı faaliyet programında yer alan Türkiye Voleybol Şampiyonası 1.Etap müsabakaları Şampiyona açılış konuşması ile Samsun’da start aldı.

DSC_1953-001

 


DSC_1938-001

Samsun İli 19 Mayıs ilçesinde bulunan Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı 19 Mayıs Gençlik ve Spor kamp merkezinde açılışı yapılan Şampiyona açılış konuşmasını Federasyon Yönetim Kurulu Üyesi Kubilay KIZILBOĞA yapar iken konuşmasına ; Federasyon Başkanımız Birol AYDIN ın selamlarını iletir iken Samsun ilimizde bizleri ağırlayan Sayın Valimize, Büyükşehir Belediye Başkanımıza İlçe Kaymakamımıza, İlçe Belediye Başkanımıza, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz ve ekibine şahsım ve Federasyonumuz adına teşekkür eder şükranlarımı sunarım dedi.

Kızılboğa sözlerine sizlerle burada bulunmaktan dolayı memnuniyetimi dile getirir iken Şampiyona nın güzel bir hava içerinde geçmesini ve her şeyden önemlisi dostluğun sevginin kazanması gerektiğini vurguladı.

DSC_1947-001

Şampiyona kapanışında Yönetim Kurulu Üyelerimiz Şampiyonaya katılan kulüplerimize katılım belgeleri vermeleri ile sona erdi.

(Şampiyona açılış macı sabah saat 10:00 da başlayacaktır)