Anasayfa / Haberler / 2.YAVUZ KOCAÖMER MASA TENİSİ BÖLGE ŞAMPİYONASI BAŞLIYOR

2.YAVUZ KOCAÖMER MASA TENİSİ BÖLGE ŞAMPİYONASI BAŞLIYOR

Federasyonumuzun 2019  yılı  faaliyet programında yer alan ve TESYEV ‘ ve TMPK in  destekleri ile gerçekleştirilecek olan  Özel Sporcular Masa Tenis 1. Bölge (Karadeniz,Güneydoğu,Doğu Anadolu,İçanadolu) Şampiyonası 10-12 Şubat 2019 ,  2. Bölge Masa Tenisi (Akdeniz, Ege, Marmara) Şampiyonası 12-14 Şubat 2019 tarihlerinde  Antalya Kemer Limra Limak Otel’de yapılacaktır.

*Söz Konusu Şampiyonaya katılım gösterecek olan Kulüplerimizin katılım formlarını ONLINE olarak 01 Şubat 2019 Cuma Saat: 15:00’e kadar Federasyonumuz ulaştırmaları gerekmektedir.

 

KULÜPLERİMİZE ÖNEMLE DUYURULUR !!!

 

*Şampiyonaya Down,Mental,Otstik olmak üzere her kulüpten 2 Sporcu 1 Antrenör veya İdareci olmak üzere toplamda 3 kişi katılacaktır.

 

*Son başvuru tarihinden itibaren yapılacak olan başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir.

 

*Şampiyonaya katılım gösterecek olan kulüplerimiz; Masa Tenisi Raketlerini kendileri getirmek zorundadır.

 

*Federasyonumuz Sporcu, Antrenör veya İdarecilerin dışındaki “şoför, misafir ve ailelerin” konaklamalarından kesinlikle sorumlu değildir.

 

*Extra Konaklama yapacak olan misafirlerin 01.02.2019 tarihinden sonra Limra Limak Otel yetkilileri ile görüşmesi gerekmektedir.

 

*Şampiyona katılım gösterecek olan Kulüplerimizin yol ücretleri (Otobüs) 2019 Yılı Muhasebe Yönetmeliği gereği  Merkez’den ilgililerin hesaplarına ödenecektir.

 

*1.Bölge ve 2.Bölge Şampiyonaları Müsabaka Programı ve GHSİM izin yazıları 01 Şubat 2019 Cuma akşamı ilan edilecektir.

 

2019 MASA TENİSİ BRANŞINA BAŞVURU YAPAN KULÜPLERİMİZ İNDİRİLEBİLİR DOSYA 
1 VE 2. BÖLGE ŞAMPİYONA REGLEMANI İNDİRİLEBİLİR DOSYA