Anasayfa / Haberler / YÜZME TÜRKİYE ŞAMPİYONASI AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİ.

YÜZME TÜRKİYE ŞAMPİYONASI AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİ.

Federasyonumuzun 2019 yılı faaliyet programında yer alan Özel Sporcular Yüzme Türkiye Şampiyonası Kocaeli ilimizde gerçekleşti.

Şampiyona açılışına Federasyon Başkanımız Birol Aydın’nın yanı sıra Başkan Vekili Sadettin Akçı,  Asbaşkanlar Aydın Koç, Metin Toroman, Efkan Korkmaz, Aydın Koç, Ensar Kurt Yönetim Kurulu Üyesi Ali İhsan Yıldırım, Kocaeli Belediye Başkan Vekili Yaşar Çakmak, Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, Kocaeli Genclik Spor İl Müdürü Muzaffer Cintımar, Kocaeli Aile Sosyal Politikalar İl Müdürü Bekir Yümmü, Gebze Gençlik Spor İlçe Müdürü Gökhan Yavaşer, ve 81 il genelinden 250 Özel Sporcu ve Aileleri katılım gösterdi.

SALONLARA SIĞMAYAN BÜYÜK BİR AİLE OLDUK

Şampiyona açılış konuşmasını gerçekleştiren Federasyon Başkanımız Birol Aydın” Öncelikle farklı illerden Türkiye Şampiyonasına katılım gösteren tüm kulüplerimize ve değerli protokolümüze hoş geldiniz dilkelerinde bulunur içinde bulunduğumuz Ramazan ayının tüm islam alemi ve siz değerli Özel Sporcular Ailemiz için hayırlara vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ederim dedi.

Başkan Birol Aydın konuşmasının devamında ” şükürler olsun ki bugün bu ailenin bir ferdi olarak sizlerin yanında olmam geçmişten bu güne hemen hemen her kademesinde çalıştığım federasyonumuzun bugün salonlara sığmayış olması gerçekten beni mutlu etmekte, her gecen gün yeni bir kalbe yeni bir umuda hep birlikte dokunmalayız bu yolda şahsıma ve yönetim kurulumuza göstermiş olduğunuz destekten dolayı sizlere şükranlarımı sunuyorum dedi.

Muzaffer Çintımar ” Şampiyona açılışında konuşma yapan Kocaeli Gençlik Spor İl Müdürü Muzaffer Çimtımar ise konulmasında ” Tüm Kulüplerimize Hoşgeldiniz dileklerinde bulunarak, Siz değerli Özel Sporcularımızı Kocaeli ilimizde ağırlamaktan dolayı memnunuz, Özel Sporcularımızın başarısı için Kocaeli olarak elimizden gelen herşeyi yapmaya hazırız dedi.

Gökhan Yavaşer ” Gebze Gençlik Spor İlçe Müdürü Gökhan Yavaşer ise yaptığı konuşmasında ” Değerli insanlar ve değerli Ailelerini Gebze Beldemizde ağırlamaktan dolayı onur duyduk, inşallah ilerleyen yıllarda daha çok birlikte olma şansımız olacak dedi.

Yaşar Çakmak ” Kocaeli Belediye Başkan Vekili Yaşar Çakmak ise yapmış olduğu konuşmasında ” Kocaeli ilimizde siz değerli insanları görmek misafir etmek bizleri fazlası ile mutlu etmekte, Bu güzel anlamlı Ramazan ayı akşamında siz beyaz meleklerimiz ile aynı mekanda olmak ise bizler için büyük bir şans dedi.