Anasayfa / Haberler / 2.YAVUZ KOCAÖMER MASA TENİSİ BÖLGE ŞAMPİYONASI PROGRAMI BELİRLENDİ

2.YAVUZ KOCAÖMER MASA TENİSİ BÖLGE ŞAMPİYONASI PROGRAMI BELİRLENDİ

Federasyonumuzun 2019 yılı faaliyet programında yer alan  Türkiye Milli Paralimpik Komitesi ve TESYEV’in  destekleri ile gerçekleşecek olan 2.Yavuz Kocaömer  Masa Tenisi Bölge  Şampiyonası Antalya -Kemer Limra Limak Otelde gerçekleşecektir.

ŞAMPİYONAYA KATILIM SAĞLAYACAK OLAN KULÜPLERİMİZİN DİKKATİNE !

* Şampiyonaya aşağıda ismi belirtilen kulüplerimiz katılım sağlayacaktır.

* 1.Bölge Masa Tenisi Şampiyonası 10-12 Şubat 2019 tarihleri arasında olup şampiyonaya katılım sağlayacak olan kulüplerimizin 12 Şubat 2019  Salı günü konaklama odalarını en geç saat 12:00’da boşaltmaları gerekmektedir.

*1 Bölge Masa Tenisi Şampiyonasına katılım sağlayacak olan (İçanadolu,Karadeniz,Doğuanadolu,Güneydoğu) kulüplerimizin (Şöför,Misafir) Extra konaklamaları kendileri tarafından otel yetkililerine ödenecektir.

*2.Bölge Masa Tenisine Şampiyonasına katılım sağlayacak olan (Akdeniz,Ege,Marmara) kulüplerimizin otel’e giriş saati 14:00′ olarak belirlenmiştir.(Belirtilen saat öncesi kesinlikle otele giriş yapılamayacaktır)

*2.Bölge Masa Tenisi Şampiyonasına katılım sağlayacak olan (Akdeniz,Ege,Marmara) kulüplerimizin (Şöför,Misafir) Extra konaklamaları kendileri tarafından otel yetkililerine ödenecektir.

*1 ve 2. Bölge Masa Tenisi Bölge Şampiyonasına katılım sağlayacak olan kulüplerimiz için 10 Şubat 2019 saat 09:00’da itibaren 

2. Bölge Masa Tenisi Şampiyonası için katılım sağlayacak kulüplerimiz için ise 12 Şubat 2019 saat 13:00′ da Kemer Otogarından Otel geliş için servis imkanı sağlanacaktır.

*1 ve 2. Bölge Masa Tenisi Bölge Şampiyonasını tamamlayan kulüplerimizin için Otel’den Kemer Otogarına gitmeleri için servis imkanı sağlanacaktır.

 

1.BÖLGE KATILIMCI KULÜP LİSTESİ İNDİRİLEBİLİR DOSYA
1.BÖLGE GHSİM İZİN YAZISI İNDİRİLEBİLİR DOSYA
2.BÖLGE KATILIMCI KULÜP LİSTESİ İNDİRİLEBİLİR DOSYA
2.BÖLGE GHSİM İZİN YAZISI İNDİRİLEBİLİR DOSYA
1 VE 2. BÖLGE ŞAMPİYONA PROGRAMI İNDİRİLEBİLİR DOSYA

 

ORGANİZASYON İLETİŞİM
ALİ İHSAN YILDIRIM MESTAN KOCA
YÖNETİM KURUL ÜYESİ ORGANİZASYON KURUL BAŞKANI
0535 352 64 36 0505 771 74 64

 

ARAÇ SERVİS İLETİŞİM
İsmail İlhan  Hüseyin Dağdelen
Organizasyon Kurul Lideri Organizasyon Kurul Üyesi
0532 577 87 15 0532 725 85 40

 

Şampiyona Teknik Bilgilendirme
Cem Aslan Mesut Kuşgöz
Genel Koordinatör Masa Tenisi Kurul Üyesi
0533 650 68 29 0535 060 30 99

 

Şampiyona Milli Takım Bilgilendirme
Akın Üstün  
Milli Takımlar Sorumlusu  
0531 797 24 03