Anasayfa / Antrenörlük Kurslarımız / KASTAMONU ATLETİZM ve MASA TENİSİ KURSİYER LİSTESİ VE KURS PROGRAMI

KASTAMONU ATLETİZM ve MASA TENİSİ KURSİYER LİSTESİ VE KURS PROGRAMI

Federasyonumuzun 2019 yılı Eğitim Kurulu faaliyetleri programı içerisinde yar alan 07-18 EKİM 2019 tarihleri arasında  düzenlenecek olan Özel Sporcular 1,Kademe Masa Tenisi ve Atletizm kursları Kastamonu’da açılıyor.

Kursa katılım göstermek isteyen adayların  lise mevzunu ve T.C Vatandaşı olması yeterlidir.

KAYIT YERİ : Kuzeykent, Kastamonu Ünv. No:15,  (BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEK OKULU )

GİRİŞ KATTA  SAAT :   09:00 – 10:00  ARASI YAPILACAKTIR.

Kayıt işlemleri için : Murat YURDADÖN  : 0546 212 80 91

 

TÜRKİYE ÖZEL SPORCULAR SPOR FEDERASYONU
EĞİTİM KURULU BAŞKANLIĞI
1.KADEME YARDIMCI ANTRENÖR YETİŞTİRME KURSU  PROGRAMI(KASTAMONU 2019)
ATLETİZM ve MASA TENİSİ
TARİH SAAT DERS ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
07 Ekim 2019 Pazartesi 08.00-09.00 Kayıt, Evrak Kontrol  
09.00-13.00 Spor Dalı Oyun Kuralları  
13.00-14.00 Öğle Arası  
14.00-18.00 Teknik-Taktik  
08 Ekim 2019 Salı 08.30.12.30 Teknik-Taktik  
12.30-13.30 Öğle Arası  
13.30-19.30 Teknik-Taktik  
09 Ekim 2019 Çarşamba 08.30.12.30 Teknik-Taktik  
12.30-13.30 Öğle Arası  
13.30-19.30 Teknik-Taktik  
10 Ekim 2019 Perşembe 08.30-12.30 Teknik-Taktik  
12.30-13.30 Öğle Arası  
13.30-17.30 Teknik-Taktik  
11 Ekim 2019 Cuma 08.30.12.30 Özel Antreman Bilgisi  
12.30-13.30 Öğle Arası  
13.30-19.30 Özel Antreman Bilgisi  
12 Ekim 2019 Cumartesi 08.30.12.30 Zihinsel Yetersizliği Olan Bireylerin Genel Gelişim Özellikleri ve Sportif Boyutları  
12.30-13.30 Öğle Arası  
13.30-19.30 ZEB Kavramsal Çerçevesi  
13 Ekim 2019 Pazar 08.30.12.30 Zihinsel Yetersizliği Olan Bireylerde Sportif Uygunluk ve Sınıflandırma  
12.30-13.30 Öğle Arası  
13.30-19.30 Zihinsel Yetersizliği Olan Bireylerde Sportif Eğitim ve Öğretim Yaklaşımları  
14 Ekim 2019 Pazartesi 08.30.12.30 Genel Antrenman Bilgisi  
12.30-13.30 Öğle Arası  
13.30-19.30 Genel Antrenman Bilgisi  
15 Ekim 2019 Salı 08.30.12.30 Spor Fizyolojisi  
12.30-13.30 Öğle Arası  
13.30-17.30 Sporda Beslenme  
17.30-19.30 Yetenek Seçimi ve İlkeleri  
16 Ekim 2019 Çarşamba 08.30.12.30 Beceri Öğrenimi  
12.30-13.30 Öğle Arası  
13.30-19.30 Psikomotor Gelişimi  
17 Ekim 2019 Perşembe 08.30.12.30 Spor Psikolojisi  
12.30-13.30 Öğle Arası  
13.30-17.30 Sporda Öğretim Yöntemleri  
17.30-19.30 Sporda Ölçme ve Değerlendirme  
18 Ekim 2019 Cuma 08.30.12.30 Sporcu Sağlığı  
12.30-13.30 Öğle Arası  
13.30-17.30 Spor Anatomisi  
17.30-19.30 Sporda Yönetim ve Organizasyon  

                             

                           ATLETİZM

KATILIMCI LİSTESİ
Sıra No Adı Soyadı
1 AYDIN ÇAKIR
2 AYŞEGÜL NAR
3 BAHADIR GÜVENÇ
4 BURAK ÖZER
5 BÜŞRANUR ÇELİKGÖZ
6 CEREN KARADAĞLI
7 EMREHAN DALKILIÇ
8 ENGİN NAR
9 EREN GÜNEŞ
10 GAMZE ANBARCI
11 HADİ KÖRAROĞLU
12 HASAN AKARSU
13 HİLAL ÇABADAK
14 MELİSA AKDENİZ
15 MERVE NUR SEÇİLMİŞ
16 MİNE KARAÇAM
17 MUHAMMET AYDOĞAN
18 MUKADDER MUSTAFA CİN
19 NEŞE BORAN
20 ÖMER ALPEREN ŞENSOYU
21 RABİA NUR GÖNEN
22 ŞAHİN ÖZKAN ERGAN
23 SEDA ASLAN
24 SEMA BÜTÜN
25 SERCAN HÜKÜMEN
26 YASEMİN ÇULHA
27 YILDIZ ÜNAL
28 ZELİHA DEĞİRMENCİ

 

                         MASA TENİSİ

     
KATILIMCILAR
SIRA NO Adı Soyadı
1 AHMET UĞUR BİLGİN
2 BERNA NUR YENİAYDIN
3 EBRU IRGAT
4 EBRU ODABAŞI
5 ERKAN BAŞTUĞ
6 FATMA ER
7 FERRUH KAÇAR
8 FEVZİ DALKILIÇ
9 HAKAN DOĞAN
10 İSA KOCABAŞ
11 MAHMUT HAKAN EMİRALİOĞLU
12 MUHAMMED FATİH BOZTOPRAK
13 MURAT TERZİ
14 NERMİN ŞENOL
15 ÖZGE ELİK
16 RIDVAN ÖZÜ
17 SABRİ ÜLAŞ