Anasayfa / Haberler / 9.INAS AVRUPA SALON ATLETİZM ŞAMPİYONASI HAZIRLIK KAMPI DEVAM EDİYOR.

9.INAS AVRUPA SALON ATLETİZM ŞAMPİYONASI HAZIRLIK KAMPI DEVAM EDİYOR.

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu olarak 10 Ülke’nin katılım göstereceği ve 6-11 Mart 2019 tarihleri arasında ev sahipliğimiz ile gerçekleşecek olan 9.İNAS Avrupa Salon Atletizm Şampiyonası hazırlıkları İstanbul’da devam ediyor.

Ev sahipliğini Ülkemizin üstlendiği Şampiyona hazırlıkları günde çift idman ile Teknik ve Milli Sorumlular kadromuzun nezaretinde gerçekleşirken 8 Erkek 8 Kız sporcumuzdan oluşan Milli Takımımızda moraller ise en üst seviyede.

ŞİMDİ BİRLİK ZAMANI

Şampiyona hazırlıklarını yerinde izleyen Federasyon Başkanı Birol Aydın yaptığı açıklamasında ”06 – 11 Mart 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Şampiyonanın son hazırlıklarını yapan Milli Takımlarımızda hedef Avrupa Şampiyonlukları, Teknik ve Milli Takımlar kurullarımız ile yaptığımız görüşmeler sonucunda inşallah en iyi şekilde dereceler elde edeceğiz bunun için var gücümüz ile çalıştık dedi.

Başkan Birol Aydın ayrıca ; Ülkemizi temsil edecek olan bu özel yavrularımızı desteklemek amacı ile tüm halkımızı ve Özel Sporcularımıza gönül veren herkesi yapılacak olan Şampiyona’ya davet ediyoruz ”Şimdi Birlik Zamanı” dedi.