Anasayfa / Haberler / ATLETİZM MİLLİ TAKIMI İNGİLTERE’DE.

ATLETİZM MİLLİ TAKIMI İNGİLTERE’DE.

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Atletizm Milli Takımı 
14-23 Temmuz 2017 tarihleri arasında İngiltere’nin Başkenti Londra’da gerçekleşecek olan Atletizm Dünya Şampiyonasına katılmak üzere İngiltere’de bir araya geldi.

7 Özel Sporcumuz, Teknik Heyet ve Kafile Başkanı Yönetim Kurulu Üyesi İrfan Neziroğlu’nun bulunduğu Milli Takım kafilemiz sabah idmanından sonra Londra’da Özel Sporcularımızı gezdirerek Şampiyona öncesi moral depoladılar.

DUALARINIZI EKSİK ETMEYİN

Milli Takım Kafile Başkanı, Yönetim Kurulu üyesi İrfan Neziroğlu Şampiyona öncesi yaptığı açıklamada; Ülkemizde çok verimli geçen kamp çalışmalarından sonra İngiltere’nin Başkenti Londra’da yapılacak olan Dünya Şampiyonası için tüm hazırlıklarımız kusursuz bir şekilde tamamlamış bulunmaktayız.

Özel Sporcularımızın moralleri en üst seviyede, Teknik ekip arkadaşlarımızın profesyonel olması ve Özel Sporcularımızı Şampiyonaya hazırlaması yaptığımızın işin haklı doğruluğunu ve gururunu bir kez daha bizlere yansıtmakta, amacımız Londra’da Ülkemizi en iyi şekilde temsil edip bayrağımızı dalgalandırmaktır dualarınızı eksik etmeyin dedi.