Anasayfa / Haberler / BASKETBOL BÖLGE ŞAMPİYONALARI SONA ERDİ.

BASKETBOL BÖLGE ŞAMPİYONALARI SONA ERDİ.

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu 2015 yılı faaliyetleri arasında yer alan Bölgeler arası Basketbol Şampiyonası son etabı İç Anadolu ve Karadeniz Bölge Şampiyonaları olmak üzere sona erdi.

Samsun İlinde gerçekleştirilen müsabakalarda Özel Sporcularımızın göstermiş olduğu hırs ve azim göz doldurur iken yeni arkadaşlık ve dostluklar renkli görüntüler oluşturdu.
Şampiyona kapanış törenine As Başkanlardan Aydın KOÇ Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü Güven ÖZYURT ve İlçe Müdürleri katıldı.
DSC_4940

Şampiyona kapanış töreni sonrası açıklama yapan Federasyon As Başkanı Aydın KOÇ ; Yaklaşık 1 ay lık uzun bir Marotonda Samsun ilinde Sayın Gençlik ve Spor Bakanımız Akif Çağatay KILIÇ ın misafiri olarak Bölge ve Türkiye Şampiyonalarını gerçekleştirdik.Samsun Halkının ve Samsun Büyüklerimizin Özel Sporcularımıza göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı Başta Sayın Bakanımız Akif Çağatay KILIÇ olmak üzere Sayın Valimiz İbrahim ŞAHİN Sayın Belediye Başkanımız Yusuf Ziya YILMAZ Sayın İlçe Belediye Başkanlarımız ve Kaymakamlarımıza Federasyonumuz ve şahısım adına şükranlarımı sunarım dedi.
DSC_4937

DSC_4920