Anasayfa / Haberler / BASKETBOL TÜRKİYE ŞAMPİYONASI AÇILIŞI YAPILDI

BASKETBOL TÜRKİYE ŞAMPİYONASI AÇILIŞI YAPILDI

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu 2017 yılı faaliyet programında yer alan Türkiye Basketbol Şampiyonası 1.Bölge açılışı yapıldı.

81 il genelinden 12 Spor kulübü katılımı ile gerçekleşen Şampiyona açılışına Federasyon Başkanı Birol Aydın’nın yanı sıra Yönetim Kurulu Üyesi Ali İhsan Yıldırım, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, 19 Mayıs Kaymakamı Yavuz Güner katıldı.

Şampiyona açılış konuşmasını Federasyon Başkanı Birol Aydın yapar iken konuşmasında ; Sporun ve Sporcunun şehri olan Samsun ilimizde bizlerinden desteklerini esirgemeyerek aramızda bulunan Sayın Belediye Başkanı ve Kaymakamına teşekkürlerini sundu.

Başkan Birol Aydın sözlerine ; 2017 yılı itibari ile Özel Sporcuların 3.kez Samsun iline gelerek müsabakalarını gerçekleştirdiği dile getirir iken ‘Bizleri her zaman kendi evimizde hissettiren Samsun Halkına ve 19 Mayıs İlçe Müdürü Mustafa Serkan Eroğluna şükranlarımı sunarım dedi.

 

ALTIN MADALYALAR ZİNCİRLENEN AYAKLARIN BOYUNDA

2012 Yılı itibari ile Sporcu sayısı ve kulüp artışının önemini hatırlatan Başkan Birol Aydın Özel Bireyler son 15 yıl içerisinde spor sahalarında daha fazla görmekte ve onların başarısı ile mutlu olmaktayız. Zincirlenip evlere hapsedilen bu yavrularımızın artık boyunlarında Altın Madalya görmek bizleri fazlası ile gururlandırıyor dedi.

 

KENDİMİZİ SİZLER İLE DAHA ÖZEL HİSSEDİYORUZ

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu yaptığı konuşmasında ; Bizleri onure eden Sayın Başkan Birol Aydın beyfendiye teşekkürlerimizi sunarız, Özel Sporcularımıza hizmet etmek bizler için ayrı bir gurur kve onurdur tabiki onların başarısı bizleri daha fazla mutlu eder çünkü biz kendimizi onlar sayesinde daha özel hissediyoruz dedi.

 

KARDEŞLİK VE DOSTULUĞUN KAZANACAĞI MÜSABAKALAR DİLİYORUM

19 Mayıs Kaymakamı Yavuz Güner ise yaptığı açıklamada ; 19 Mayıs ilçesine gelerek misafirimiz olan Özel Sporcular camiası ve Siz değerli Özel Sporcularımıza hoş geldiniz dileklerinde bulunarak yapılacak olan müsabakalarda başarılar diliyorum dedi.

Yavuz Güner sözlerine sporun her alanında dostluğun ve kardeşliğin önemini bir kez daha hatırlatarak sizlere dostluk ve kardeşlik yakışır, dostluğun ve kardeşliğin kazanacağı güzel müsabakalar diliyorum dedi.