Anasayfa / Haberler / MASA TENİSİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 13-15 MART ANTALYA/KEMER

MASA TENİSİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI 13-15 MART ANTALYA/KEMER

Federasyonumuzun 2017 yılı faaliyet programında yer alan Türkiye Masa Tenisi Şampiyonası 13-15 Mart 2017 tarihleri arasında Antalya-Kemer’de gerçekleştirilecektir. Şampiyonaya katılım gösterecek olan kulüplerimizin istenilen evrakları 08 Mart 2017 Çarşamba saat 15:00’e kadar ONLINE olarak federasyonumuza iletmeleri gerekmektedir.

Şampiyonaya 51 ilden 125 spor kulübünü temsilen 162 Down Sendromlu, Otizmli ve Mental özel sporcularımız, 125 antrenör veya idareci olmak üzere toplam 287 kişi katılacaktır. Şampiyonaya Masa Tenisi Bölge Şampiyonalarında dereceye giren sporcularımız katılabilecek olup, “Katılımcı kulüp listesi, Şampiyona Program ve GHSİM izin yazısına aşağıdaki linklerden ulaşılabilir.

İNDİRİLEBİLİR DOSYA GHSİM İZİN YAZISI

İNDİRİLEBİLİR DOSYA KATILIMCI KULÜP LİSTESİ

İNDİRİLEBİLİR DOSYA ŞAMPİYONA PROGRAMI

İNDİRİLEBİLİR DOSYA ŞAMPİYONA SPORCU LİSTESİ

KULÜPLERİMİZE ÖNEMLE DUYURULUR

*Hastalık ve özel sporcunun seyahatinde sağlık açısından bir sorun olur ise, doktor raporu ile federasyonumuza bildirilmesi durumunda değerlendirilecek ancak o takdirde sporcunun yerine başka bir sporcu getirilebilecektir. Rapor ibra etmeden ilk bildirilen sporcunun yerine başka bir sporcu müsabakaya getirilir ise, o sporcu yarıştırılmayacağı gibi yolluk ve harcırahı ödenmeyecektir.

*Federasyonumuz Sporcu, Antrenör veya İdarecilerin dışındaki “şoför, misafir ve ailelerin” konaklamalarından kesinlikle sorumlu değildir.

*Şampiyona katılım gösterecek olan Kulüplerimizin yol ücretleri (Otobüs) 2017 Muhasebe Yönetmeliği gereği Merkez’den ilgililerin hesaplarına ödenecektir.