Anasayfa / Haberler / MİLLETVEKİLLERİMİZ İLE ANLAMLI BULUŞMA !

MİLLETVEKİLLERİMİZ İLE ANLAMLI BULUŞMA !

Federasyon Başkanımız Birol Aydın; Federasyonumuzun spor hizmet ve Faaliyetleri hakkında , Aydın Milletvekili Sayın Metin Yavuz, Tekirdağ Milletvekili Sayın Mustafa Yel , Kütahya Milletvekili Sayın Ahmet Erbaş, İzmir Milletvekili Sayın Cemal Bekle ve Kars Milletvekili Selahattin Beyribey ile bilgi alış verişinde bulundu .
Federasyonumuzun tanıtım filminin sunumu ile başlayan buluşma , Federasyon Başkanımız Birol Aydın’ın konuşması ile devam edip, Milletvekillerimizin hitapları ile sona erdi.
Federasyon Başkanımız Birol Aydın, Başkanvekili Sadettin Akçi, Asbaşkanlar Ensar Kurt, Osman Akdemir, Yönetim Kurulu Üyesi Ö. Osman Yanık ve Disiplin Kurulu Başkanı Av. Abdullah Polat “Aydın Milletvekili Sayın Metin Yavuz’a, Tekirdağ Milletvekili Sayın Mustafa Yel’e , Kütahya Milletvekili Sayın Ahmet Erbaş’a, İzmir Milletvekili Sayın Cemal Bekle’ye, Kars Milletvekili Selahattin Beyribey’e, Sivrihisar Belediye Başkanı Sayın Hamit Yüzügüllü’ye, Ülke TV Spor&Spor Program Yapımcısı Sayın Ömer Önder , DHM Esenboğa Müdürü Yücel Karadavut’a teşekkür belgesi sundular. Başkan Birol Aydın Federasyonumuza destek olan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum ’dedi.