Anasayfa / Haberler / Özel Sporcular Aileleri TÖSSFED ve TÖSEV İş Birliği Gerçekleşen Özel Sporcular Şenliğinde Bir Araya Geldi.

Özel Sporcular Aileleri TÖSSFED ve TÖSEV İş Birliği Gerçekleşen Özel Sporcular Şenliğinde Bir Araya Geldi.

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu ve Türkiye Özel Sporcular Eğitim Vakfı tarafından ortaklaşa düzenlenen ”Özel Sporcular Şenliği” Ankara Başkent Milli Bahçesinde gerçekleşti.
Özel Sporcular Ailelerinin katılımı ile gerçekleşen Şenliğe, Federasyon Başkanı Birol Aydın, Federasyon Asbaşkanları Ensar Kurt, Osman Akdemir, Ömer Osman Yanık, Disiplin Kurulu Başkan Vekili Onur Sağlam, Disiplin Kurul Üyesi Fırat Aslanbaş , Ankara İl Temsilcisi Nesrin Çınaroğlu, TRT Spor ve ÜLKE Tv temsilcileri katılım gösterdi.
Şenlikte , Özel Sporcular için hazırlan bir çok farklı branşta etkinlikler ve yarışmalar düzenlenir iken katılım gösteren Aileler için kahvaltı organizasyonu ve Özel Çocuklara Hediyeler takdim edildi.
Başkan Birol Aydın Ailelerin Yoğun İlgisinden Dolayı Teşekkür Etti.
Gerçekleşen şenliğe katılım gösteren Ailelerin yoğun ilgisi ile karşılaşan Federasyon Başkanı Birol Aydın Ailelerden gelen talep ve istekleri dinledi.
Başkan Birol Aydın yaptığı açıklamada ” Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu ve Türkiye Özel Sporcular Eğitim Vakfı işbirliği ve Ankara İl Temsilciliğimizin girişimleri ile gerçekleştirmiş olduğumuz ”Özel Sporcular Şenliğine” katılım gösteren tüm Ailelerimize ve bu güzel organizasyonun gerçekleşmesine emek veren tüm gönüllü arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum, İnşallah bu tür organizasyonlarımız farklı bir çok ilimizde de gerçekleşecek” dedi.