Anasayfa / Haberler / ÖZEL SPORCULAR YAVUZ KOCAÖMER 2.MASA TENİSİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI BAŞLADI.

ÖZEL SPORCULAR YAVUZ KOCAÖMER 2.MASA TENİSİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI BAŞLADI.

 

Türkiye Milli Paralimpik Komitesi ve TESYEV destekleri ile gerçekleşen Özel Sporcular Yavuz Kocaömer 2.Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası Antalya ilinde gerçekleşti.

Şampiyona açılışına 81 il genelinden 300 Özel Sporcu Antenör ve İdareci’nin yanı sıra 100 Özel Sporcu ailesi katılım gösterdi.

TESYEV ve Türkiye Milli Paralimpik Komite Yönetim Kurulu başkanı Yavuz Kocaömer’inde katılım gösterdiği Şampiyona’da açılış konuşmasını Federasyon Başkanımız Birol Aydın gerçekleştirirken konuşmasında ; Ülkemizin farklı illerin Yavuz Kocaömer 2. Masa Tenisi Türkiye Şampiyonasına katılım gösteren tüm ailemize hoş geldiniz dilerimi iletiyorum dedi.

ÖZEL SPORCULARIMIZIN KOCA YÜREKLİ AĞABEYİ.

Başkan Birol Aydın konuşmasına ; Gerek yaptığı yardımlar gerek onlara karşı göstermiş olduğu gerçek sevgisi ile Özel insanların gönlünde taht kuran değerli insan bizim çocuklarımızın tabiri ile Koca yürekli ağabey Yavuz Kocaömer’e bizlere göstermiş olduğu destekten dolayı federasyonumuz ve şahsım adına teşekkür eder şükranlarımı sunarım dedi.

BU CAN BU BEDENDEN ÇIKANA KADAR.

Türkiye Milli Paralimpik Komitesi ve TESYEV Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Kocaömer ise yaptığı konuşmasında ” Yaklaşık bir yıl sonra yine sizlerle beraber olmaktan dolayı memnun olduğunu dile getiriken, Türkiye Milli Paralimpik Komitesi ve TESYEV başkanı olarak bu can bu bedenden çıkana kadar sizlerle birlikte olacağım dedi.

Şampiyona konuşmalarından sonra İzmir Gökkuşağı Özel Sporcularımızdan Erkan Kızıldağ yapmış olduğu kakalem çizmlerini TESYEV Başkanı Yavuz Kocaömer ve Federasyon Başkanımız Birol Aydın’a hediye etti.