Anasayfa / Haberler / ÖZEL SPORCULARIMIZIN ÖZEL MİSAFİRLERİ

ÖZEL SPORCULARIMIZIN ÖZEL MİSAFİRLERİ

Ölüdeniz’de devam eden Açık Deniz Türkiye Şampiyonası Meri Otel’e gelerek özel sporcularımız ile birlikte olan Saran Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin SARAN, Türk Popunun parlayan yıldızı Sinan AKÇİL, Federasyonu Başkanı Birol AYDIN, federasyon yetkilileri, özel sporcularımız, antrenörler ve ailelerin katılımı ile bir araya geldiler.

Federasyon Başkanımız Birol AYDIN hoşgeldin konuşması yaparak, Saran Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin SARAN ve Pop müzik sanatçısı Sinan AKÇIL’e özel sporcularımıza verdikleri destekten dolayı, teşekkür etti.

Sadettin SARAN ve Sinan AKÇIL’de yaptıkları konuşmalarda Özel Sporcularla biraraya gelmekten son derece mutlu olduklarını bundan sonrada yaşamları boyunca özel sporcuların her zaman yanında olacaklarını belirtiler.

Özel Sporcularımız Sadettin SARAN ve Sinan AKÇIL’a büyük sevgi gösterdiler. Karşılarında SARAN ve AKÇIL’ı gören özel sporcularımız çok mutlu oldular.

7 Mayıs 2016 Cumartesi günü saat: 11:00’de açılış töreninden sonra Sadettin SARAN ve Sinan AKÇIL özel sporcularımızla birlikte yüzmek istediklerini belirtiler.

17

16

18

19

22