Anasayfa / Haberler / TFF Engelliler Koordinasyon Kurulu İlk Toplantısını Yaptı.

TFF Engelliler Koordinasyon Kurulu İlk Toplantısını Yaptı.

Türkiye Futbol Federasyonu Koordinasyon Kurulu bugün TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde ilk toplantısını gerçekleştirdi. Toplantı öncesinde Federasyon Başkanı Birol Aydın TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi ile bir araya gelerek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
Başkan Büyükekşi Tüm Kurul Üyelerimize Yeni Görevleri Hayırlı Olsun
Başkan Mehmet Büyükekşi, kurul üyelerine hayırlı olsun dileklerini ileterek, görevlerinde başarılar diledi.
TFF Başkan Vekili ve Engelli Federasyonlarından Sorumlu Yönetim Kurulu üyesi Yusuf Günay başkanlığında yapılan toplantıya Engelli Futbolu Koordinasyon Kurulu Başkanı Ömer Gürsoy ile aynı zamanda kurul üyeleri olan Federasyon Başkanı Birol Aydın, Bedensel Engelliler Federasyonu Başkanı Muaz Ergezen, Görme Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Ayhan Yıldırım, İşitme Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Kerim Vural, Mehmet Alaattin Nalcıoğlu, Dr.Ümran Başar, Musa Çiçek, Dr. Nalan Ayvazoğlu, Kanat Karamürsel ve Hamza Doğan katıldı.
İlk toplantıda 2022-2023 sezonunda yapılacak faaliyetler değerlendirildi. 30 Eylül-12 Ekim tarihlerinde İstanbul’da yapılacak olan Dünya Ampute Futbol Şampiyonası hazırlıkları gözden geçirilerek, yapılan çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.
TFF Başkan Vekili ve Engelli Federasyonlarından Sorumlu Yönetim Kurulu üyesi Yusuf Günay, Futbol Federasyonu olarak engelli futbolunun daima destekçisi olduklarının altını çizerek “Sayın Başkanımız Mehmet Büyükekşi liderliğinde, engelli futbolunun gelişimi için desteğimiz artarak devam edecek. dedi.