Anasayfa / Haberler / Tössfed 2022 Antrenör Vize Semineri Başvuruları Başladı.

Tössfed 2022 Antrenör Vize Semineri Başvuruları Başladı.

Federasyonumuz Eğitim Kurulu tarafından gerçekleşecek olan Antrenör Vize Semineri , 30 Ocak 2022 Pazar Saat 15:00’de Online olarak yapılacaktır.
Gerçekleştirilecek olan Seminer ’de (her alt branş ve kademede) sahibi olan ve 2022 yılında faal antrenör akreditasyonu ve Antrenör kartı almak isteyenler için zorunlu bir seminerdir.
2022 yılında Spor Bakanlığınca Spor faaliyetlerinde Vizesiz Antrenörlere izin verilmeyecektir.
Zoom uygulaması üzerinden gerçekleşecek olan seminere katılmak isteyen antrenörlerimizin 28 Ocak 2022 Cuma günü saat 17:00 ’a kadar Spor Bilgi Sistemi üzerinden başvurularını gerçekleştirmeleri ve belirtilen ücret ödemesini yapması gerekmektedir.
Seminere katılım sağlamak isteyen Antrenörler, E-Devlet / Spor Bilgi Sistemi üzerinden yapmış oldukları başvuru sonrasında sistem tarafından e-mail adresine otomatik olarak aktarılacak olan referans kodu ile en yakın TEB Bankası şubesine müracaatta bulunarak e-mail adresine gönderilen referans kodu ile 200 Tl (İki Yüz Türk Lirası) nı (Tössfed Seminer Katılım Üçreti) açıklaması ve TC Kimlik numaranızı ibraz ederek başvuru işlemini tamamlamış olacaktır.
Gelişim Seminerine Başvuru Yapan İlk 50 Kişi Katılım Sağlayacaktır !
Düzenlenecek olan Gelişim Seminerine başvuru yapan ilk 50 kişi katılım sağlayacaktır, başvuru fazlası ile ilk 50 kişi içerisine giriş yapamayan Antrenörlerimiz için ayrıca 6 Şubat 2022 Pazar gününe kadar talepler doğrultusunda yeni seminer oluşturulacaktır.
ÖNEMLİ NOTLAR
1 –Gelişim Seminer belgesi almaya hak kazanan antrenörlerimizin belgeleri, Spor Bilgi Sistemi üzerinden tanımlanacaktır.
2 – Spor Bilgi Sistemi üzerinden yapılacak olan kayıt işlemleri cep telefonu ile yapılamamaktadır. Kayıt işlemlerinin bilgisayar üzerinden web tarayıcı kullanılarak yapılması gerekmektedir.
3- Seminer kaydı sırasında ödenecek tutarın Federasyona ait Hesap numarasına değil, kayıt esnasında e-mail adresinize gönderilen referans numarası ve TCKN ile Türk Ekonomi Bankası (TEB) yapılması gerekmektedir.
4-Zoom uygulamasına giriş sırasında talep edilen isim ve soy isim kısımlarını doğru doldurmanız belge almanız için şarttır.
5- Seminer belgesi almak isteyen Antrenörler gerçekleşecek seminere düzenli şekilde katılmalıdır.
Seminer sırasında gerçekleşecek olan yoklama her ders içerisinde 3 defa sistem tarafından otomatik olarak denetlenecek olup, katılım sağlanmadığı tespit edilen kişilere belge verilmeyecek olup ücret iadesi ve bir sonraki seminer için ücret aktarımı yapılmayacaktır.
6- Seminer katılım sağlayacak olan Antrenörlerimizin cep telefonu iletişim numaralarına seminer başlamadan 15 dakika önce gönderilecek olan link ile toplantı başlangıç saati belirtilecek ve zoom uygulaması üzerinden seminere katılım sağlanabilecek.
7- Sistem yönetim sorumlusu gerek duyması halinde olumsuz durumlara karşı Anteröner ile e-mail veya watsapp grubu oluşturarak katılımcıların olası sorunlarını çözecektir.
Değerli Antrenörlerimiz ve Antrenör Adaylarımız Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu 2022 Eğitim faaliyetlerimize ve Seminerlerimize https://egitim.tossfed.gov.tr/2022-antrenor-vize…/ link üzerinden ulaşabilir başvurularımızı takip edebilirsiniz.
Eğitim Kurulu İletişim
Alper Tekalp 0531 997 71 23
Abdul Vefa Demirkıran  0532 632 66 60