Anasayfa / Haberler / 2020 TRİSOME OYUNLARI HAZIRLIKLARI DEVAM EDİYOR

2020 TRİSOME OYUNLARI HAZIRLIKLARI DEVAM EDİYOR

 

Federasyon Başkanımız Birol Aydın nezaretinde, Başkan Vekilimiz Sadettin Akçi, Asbaşkanımız Ensar Kurt, Genel Sekreterimiz Adnan Öztürk ve İstanbul İl Temsilcimiz Bünyamin Kurt , Federasyonumuz Ankara Merkez binamızda bir araya gelerek , 31 Mart-7 Nisan 2020 tarihlerinde Antalya’da yapılacak olan 2020 Trisome Oyunları,  02-29 Ekim 2019 tarihlerinde Samsun’da yapılacak olan Voleybol, Futbol ve Basketbol Bölge ve Türkiye Şampiyonları,  Antrenör Eğitim Kursları, Milli Takım Kampları, Paralimpik branşlarımız olan Atletizm,Masa Tenisi ve  Yüzme Avrupa  –  Dünya Şampiyonaları faaliyetlerinin değerlendirmesi ve planlaması yapıldı. 

2020 TRİSOME OYUNLARI İÇİN HAZIRIZ.

Ülkemizin ev sahipliği ile gerçekleşecek olan Trisome Games 2020 ile ilgili açıklama yapan Federasyon Başkanımız ”

İngiltere ve Fransa gibi Ülkelerin ısrar ile istediği Trisome Games 2020’nin Ülkemizin ev sahipliği ile gerçekleştirilecek olması hem Avrupa hemde Dünya arenasında büyük ses getirmiş ve taktir kazanmıştır.

Bu büyük başarımızın başlıca sebeplerine örnek erecek olur isek Ülkemizde daha önce ev sahipliğimiz ile gerçekleştirdiğimiz 6 Avrupa Şampiyonalarının büyük taktir kazanması ve kusursuz şekilde tamamlanmasıdır.

MİLLİ KADROLARIMIZ İLE HEYECANLA BEKLİYORUZ.

Ülkemiz adına müsabakalarda ter dökecek olan Milli Sporcularımızın durumunda değinen Başkan Birol Aydın ”Oluşturduğumuz Milli Takımlarımızın her geçen gün iyi gitmesi, yapılan ve yapılacak olan hazırlık kamp programlarımızın şimdiden tamamlanmış olması’da yapılacak olan Trisome Games 2020 ye verdiğimiz önemi göstermektedir, Milli Teknik Sorumlularımız ve Sporcularımız ile büyük bir başarıyı kalacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın heyecanla bekliyoruz.

BAŞKAN BİROL AYDIN ”TOSSFED AİLEDİR”

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Ailemizinde gerek şahsımı gerek Yönetim Kurulu arkadaşlarımı arayarak girmiş olduğumuz bu yolda bizleri yalnız bırakmaması ve fazıl bir parçası olması’da ayrıca bize tekrar ne kadar büyük bir aile olduğumuzu hatırlatmıştır. Bizlere bu yolda güvenen destek veren herkese şahsım ve Federasyonumuz adına teşekkür eder şükranlarım sunarım”dedi.