Anasayfa / Haberler / YAVUZ KOCAÖMER 3.MASA TENİSİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİ.

YAVUZ KOCAÖMER 3.MASA TENİSİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI AÇILIŞI GERÇEKLEŞTİ.

Federasyonumuz 2020 faaliyet programında yer alan, TESYEV ve Türkiye Milli Paralimpik Komitesi destekleri ile bu yıl 3. Düzenlenen Yavuz Kocaömer 3.Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası açılışı 49 ilimizden 180 Özel Sporcu 150 Antrenör ve İdareci 100 Özel Sporcu ailesi olmak üzere toplamda 430 kişi katılımı ile gerçekleşti.

Şampiyona açılış töreninde TESYEV ve Türkiye Milli Paralimpik Komitesi Başkanı Yavuz Kocaömer, Federasyon Başkanımız Birol Aydın, Asbaşkanlarımız Aydın Koç, Efkan Korkmaz, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Mustafa Baş, Can Dağaşan, Disiplin Kurul Başkanımız Ünal Bingül Kurul Üyelerimiz Abubekir Özcan, Av Abdullah Polat, Mehmet Belge, İstanbul İl Temsilcimiz Bünyamin Kurt , Özel Sporcular ailemiz ile bir arada bulundu.


Federasyon Başkanımız Birol Aydın gerçekleştirmiş olduğu konuşmasında ‘’ Farklı illerden gelen spor kulüplerimize ve protokole hoş geldiniz dileklerinde bulundu.


Başkan Birol Aydın konuşmasının devamında ‘’ Son 3 yılda gerçekleştirmiş olduğumuz Yavuz Kocaömer Masa Tenisi Bölge ve Türkiye Şampiyonalarında Özel Sporcularımıza göstermiş olduğu desteklerden dolayı TESYEV ve Türkiye Milli Paralimpik Komitesi Başkanı Sayın Yavuz Kocaömer ve Yönetim Kuruluna teşekkür eden Başkan Birol Aydın, federasyonumuz olarak düzenlemiş olduğumuz her faaliyetlerimizde yönetime geldiğimiz ilk gün ki heyecanı yaşamaktayız her gecen gün bir tane daha Özel bireyimizi sporla hayata tutuna bilmesi yolunda da kararlıkla yürüyoruz bu yolda bize destek veren güvenen Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu ailemiz ede ayrıca teşekkür ediyor şükranlarımı sunuyorum’ ’dedi.


TESYEV ve Türkiye Milli Paralimpik Komitesi Başkanı Yavuz Kocaömer ise yapmış olduğu konuşmasında ‘’ Tüm katılımcı kulüplerimize hoş geldiniz dileklerinde bulunarak; Özel bireylerimizin hayatın her alanında yanında olmanın dünya’nın en güzel ve samimi işi olduğunu belirti. Son yıllarda Özel bireylerimizin spor alanında başarıları ile ön plana çıkmasından mutluluk duyduğunu , eğitim noktasında ise kendini bilmez insanların onları ötekileştirmek istemesini nefret ile kınadığı belirten Kocaömer ,Bu can bu bedende olduğu sürece sizlerin yanında sizlerin arkanızda olacağız’’ dedi.

GEÇMİŞ OLSUN ELAZIĞ GEÇMİŞ OLSUN MALATYA
Gerçekleşen Yavuz Kocaömer 3.Masa Tenisi Türkiye Şampiyonasına katılım gösteren Elazığ ve Malatya Kulüplerimize geçmiş olsun dileklerini sunan her iki başkan Şampiyonaya katılım gösteren Elazığ ve Malatya kulüplerimize katılım ve teşekkür belgesi taktim etti.