Anasayfa / Haberler / ÖZEL SPORCULAR 1. VE 2. BÖLGE MASA TENİSİ ŞAMPİYONASI ANTALYA – KEMER’de BAŞLIYOR

ÖZEL SPORCULAR 1. VE 2. BÖLGE MASA TENİSİ ŞAMPİYONASI ANTALYA – KEMER’de BAŞLIYOR

Federasyonumuzun 2017 yılı  faaliyet programında yer alan ve TESYEV ‘ in  destekleri ile ortaklaşa gerçekleştirilecek olan  Özel Sporcular Masa Tenis 1. Bölge (Maramara, Karadeniz, Doğu Anadolu) Şampiyonası 23-25 Şubat 2017       2. Bölge Masa Tenisi (Akdeniz, Ege, İç Anadolu, Güneydoğu Anadolu) Şampiyonası 26-28 Şubat 2017 Antalya ili Kemer İlçesi Limra Limak Otel’de yapılacaktır.

Söz Konusu Şampiyonaya katılım gösterecek olan Kulüplerimizin katılımcı listesi, Şampiyona programları  ve izin yazıları aşağıda indirilebilir dosya şeklinde bulunmaktadır.

Şampiyonaya Down,Mental,Otostik olmak üzere her kulüpten 2 Sporcu 1 Antrenör veya İdareci olmak üzere toplamda 3 kişi katılacaktır.

*Son başvuru tarihinden itibaren kesinlikle isim değişikliği yapılmayacaktır. Hastalık ve özel sporcunun seyahatinde sağlık açısından bir sorun olur ise, doktor raporu ile federasyonumuza bildirilmesi durumunda değerlendirilecek ancak o takdirde sporcunun yerine başka bir sporcu getirilebilecektir. Rapor ibra etmeden ilk bildirilen sporcunun yerine başka bir sporcu müsabakaya getirilir ise, o sporcu yapıştırılmayacağı gibi yolluk ve harcırahı ödenmeyecektir.

*Federasyonumuz Sporcu, Antrenör veya İdarecilerin dışındaki “şoför, misafir ve ailelerin” konaklamalarından kesinlikle sorumlu değildir.

*Şampiyona katılım gösterecek olan Kulüplerimizin yol ücretleri (Otobüs) 2017 Muhasebe Yönetmeliği gereği  Merkez’den ilgililerin hesaplarına ödenecektir.

 

1.BÖLGE KATILIMCI KULÜP LİSTESİ

1.BÖLGE GHSIM İZİN YAZISI

1.BÖLGE ŞAMPİYONA PROGRAMI

 

2.BÖLGE KATILIMCI KULÜP LİSTESİ

2.BÖLGE GHSIM İZİN YAZISI

2.BÖLGE ŞAMPİYONA PROGRAMI